Финансы

Єврокомісія виділила ще один транш Україні на 1,5 млрд євро

“> Єврокомісія виділила ще один транш Україні на 1,5 млрд євро

Єврокомісія виділила Україні другу частину спеціального бридж-фінансування у розмірі 1,5 млрд євро в рамках механізму для України.

Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії.

Виділення коштів стало можливим після позитивної оцінки Єврокомісією узгоджених політичних умов, що стосуються реформ у галузі судової системи, протидії відмиванню грошей, управління державними фінансами, покращення бізнес-середовища та розвитку сільського господарства, а також вимог до звітності для забезпечення прозорого та ефективного використання цих коштів. 

Україна несе на своїх плечах важкий тягар для всіх нас. Додаткові 1,5 млрд євро, які ми виділяємо сьогодні, забезпечать Україні можливість продовжувати підтримувати державну владу та основні послуги для населення, в той час як вона буде давати відсіч агресору, – заявила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Вона додала, що ЄС тісно співпрацюватиме з українською владою, щоб забезпечити реалізацію плану "Україна", який, як очікується, буде швидко погоджений Радою ЄС.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський закликав партнерів доставити зброю для українських воїнів якнайшвидше та подолати всі спроби росії обходу санкцій.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може