Финансы

Європейський інвестиційний банк цьогоріч виділить Україні €560 мільйонів

“> Європейський інвестиційний банк цьогоріч виділить Україні €560 мільйонів

Цьогоріч Європейський інвестиційний банк надасть Україні фінансування у розмірі €560 мільйонів на проєкти в енергетиці, транспортній інфраструктурі, відновленні житла та інші, спрямовані на підтримку економічного відновлення та місцевого бізнесу.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Меморандум про співпрацю підписали з головою ЄІБ Надією Кальвіно. Цей крок сприятиме швидкому відновленню України та підвищить її шанси на приєднання до Європейського Союзу.

Шмигаль також зазначив, що Україна планує прискорити роботу над поточними проєктами та активізувати підготовку нових інвестицій ЄІБ у критичні державні та приватні ініціативи.

Нагадаємо, у Міжнародному валютному фонді очікують, що економічне зростання України за підсумками 2024 року становитиме 3,2%, а у 2025 році – 6,5%. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може