Финансы

Євросоюз пообіцяв переказати Україні 1,5 млрд євро у квітні за виконання умов

“> Євросоюз пообіцяв переказати Україні 1,5 млрд євро у квітні за виконання умов

Єврокомісія у квітні перерахує Україні другий транш у розмірі 1,5 млрд євро у рамках бюджетної допомоги. Про це йдеться у заяві Єврокомісії.

Другий транш у розмірі 1,5 млрд євро запланований до виплати у квітні після позитивної оцінки виконання погоджених для цього умов.

У рамках перехідного фінансування перед Україною на порядку денному стоїть 5 реформ у наступних сферах: управління державними фінансами, боротьба з корупцією, розвиток бізнес-середовища тощо. 

У лютому 2024 року Європейський парламент затвердив регламент програми Ukraine Facility. Відповідно до затвердженого регламенту, обсяг підтримки України від ЄС протягом 2024-2027 років складе 50 млрд євро, з яких 38,27 млрд євро буде спрямовано на підтримку державного бюджету.

Перший транш в розмірі 4,5 млрд євро Київ отримав у березні. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може