Финансы

Україна наростила морські і річкові потужності: економіст розповів про імпорт і експорт в умовах блокади кордону

“> Україна наростила морські і річкові потужності: економіст розповів про імпорт і експорт в умовах блокади кордону

Україна дещо втратила в експорті за рахунок вантажних перевезень, але значно наростила морські і річкові потужності.

У підсумку країна має плюс один відсоток в товарообігу, повідомив в ефірі телемарафону Олег Гетьман, економіст, координатор експертних груп Економічної експертної платформи.

Якщо говорити про імпорт і експорт – різниця у 6 млрд доларів. Тобто Україна завезла значно більше, ніж продала. Які основні причини цього? Блокада кордону?

"Це не нова тенденція. Зам минулий рік ми імпортували на 63 мільярди, а експортували на 36 мільярдів. Різниця по минулому року близько 30 мільярдів. Саме таке різниця продовжується і на цей час. По-перше, основними чинниками можуть бути втрачені нами виробництва металургійні. Це була основна частина експорту, яка працює зараз лише на 20-30% плюс наші не все ще повні можливості по річковому експорту. Нарощуючи ці логістичні можливості та відновлюючи нашу металургію, ми будемо експортувати щороку більше", – заявив Гетьман. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може