Финансы

Україна отримала від ЄС новий транш у €1,9 млрд у межах Ukraine Facility

“> Україна отримала від ЄС новий транш у €1,9 млрд у межах Ukraine Facility

Євросоюз перерахував Україні новий транш у розмірі 1,9 мільярда євро в рамках багаторічної програми допомоги Ukraine Facility.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він зазначив, що загальна бюджетна підтримка від ЄС з початку 2024 року вже досягла майже 8 мільярдів євро, і «ще більше на підході».

Хочу висловити вдячність президентці Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн та всій її команді за таку непохитну підтримку, — написав Шмигаль. 

Ukraine Facility — програма багаторічної фінансової допомоги Україні від ЄС. Вона передбачає надання 50 мільярдів євро впродовж 2024–2027 років. З цієї суми 39 мільярдів євро спрямують до держбюджету для посилення макрофінансової стабільності. Решта — спеціальний інвестиційний інструмент для покриття ризиків у пріоритетних секторах, покриття відсотків за кредитами тощо.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може