Финансы

Україна поступилась Угорщині, аби розблокувати допомогу від ЄС

“> Україна поступилась Угорщині, аби розблокувати допомогу від ЄС

У п'ятницю Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило про призупинення статусу міжнародного спонсора конфлікту для угорського OTP Bank, чого вимагав Будапешт. Про це йдеться у повідомленні НАЗК.

Міжнародний статус спонсора війни був призупинений для OTP Bank, а також для п'яти грецьких перевізників, яких Київ звинувачував у незаконному транспортуванні російської нафти в обхід цінової стелі.

Таке рішення ухвалене за результатом переговорів між представниками Агентства та представниками компаній та урядів цих країн щодо припинення співпраці з російською федерацією, – зазначили у НАЗК, не уточнюючи подробиць.

Нагадаємо, при умові продовження реформ на поточному темпі, Україна може реалістично розглядати можливість вступу до Євросоюзу в 2030 році.

Таку думку висловила Катаріна Матернова, голова представництва Євросоюзу в Україні.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може