Финансы

Україна та Грузія відновлять поромне сполучення

“> Україна та Грузія відновлять поромне сполучення

Між Україною та Грузією буде відновлено поромне сполучення. Час у дорозі буде близько 60 годин.

Про це повідомляє сайт перевізника Ukrferry.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну поромне сполучення з Грузією було зупинено.

Проте перший рейс із Чорноморська вже заплановано на 2 липня. На маршруті курсуватиме автомобільно-залізничний/пасажирський пором Kaunas, збудований у Німеччині в 1989 році. Судно перебуває під класифікаційним наглядом Lloyd.

Пором розрахований на 250 пасажирів у каютах різного класу: люкс, напівлюкс, двомісних і тримісних, обладнаних усіма необхідними зручностями. Пасажири можуть скористатися рестораном, баром, лаунж-зоною, салоном з відео та супутниковим телебаченням, а також дитячим куточком.

Висока мореплавність судна та його значні розміри (довжина понад 190 м, ширина 28 м) дозволяють мінімізувати хитавицю навіть у штормових умовах. Дві вантажні палуби можуть одночасно вмістити 49 універсальних залізничних вагонів та 50 великовантажних автомобілів TIR, – йдеться у повідомленні.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може