Финансы

Українцям даватимуть сертифікати на придбання книжок: хто та на скільки отримає

“> Українцям даватимуть сертифікати на придбання книжок: хто та на скільки отримає

Верховна Рада України прийняла закон про надання субсидій для книгарень на оренду приміщень та видання сертифікатів на придбання книг. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Telegram.

Згідно з цим законом (проєкт №9568), державна підтримка буде надаватися наступним чином:

  • Громадянам України, що досягли 18-річного віку, надається допомога протягом року.
  • Одному з батьків або іншим законним представникам дитини, які стали батьками (або представниками) при народженні дитини, надається допомога протягом року з дня народження дитини.

Сума допомоги становить 0,3 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (на сьогодні це 805 гривень).

Ця допомога призначена для придбання книжкових видань державною мовою, як у паперовій, так і в електронній формі, а також у форматі аудіо файлів. Важливо відзначити, що вона не поширюється на видання з території держави-агресора.

Закон також встановлює, що програма надання державної допомоги для придбання книг здійснюється через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, відомий як "Портал Дія".

Читайте також, чим відрізняються субсидія та пільга. Раніше ми писали про те, що кількість субсидіантів у 2024 році зросте на 20%. А також дивіться, як записатись онлайн до Пенсійного фонду України.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може