Финансы

Українцям приходять платіжки за газ із “зайвими” кубометрами: названо причину

“> Українцям приходять платіжки за газ із "зайвими" кубометрами: названо причину

Українці можуть стикнутися з завищеними сумами у платіжках за газ та "зайвими" кубами через те, що передають показання лічильників невчасно.

Про це повідомляє "Нафтогаз".

У "Нафтогазі" розповіли, як вони розв'язували питання клієнтки, яка звернулася до них через нарахування зайвих кубів за серпень.

Спершу фахівці перевірили зафіксовані клієнткою обсяги спожитого газу. Виявилось, що з травня по серпень вона не передавала показання лічильника, оскільки тимчасово переїхала з родиною із Києва на захід країни.

Нарахування здійснюється розрахунковим способом. Тобто обсяги спожитого газу визначаються на основі місячного об’єму споживання за аналогічний період минулого року. Отже, цифри відрізняються від фактичних.

Щоб нараховані обсяги газу збігались з реальним споживанням, слід передавати показання лічильників вчасно – з 28-го по 5-те число щомісяця.

Якщо ж клієнт тимчасово не проживає у помешканні та не користувався газом, то слід щомісяця передавати фактичні незмінні показання.

Нагадаємо, комунальні тарифи, штрафи та пенсії, що зміниться для українців з 1 жовтня. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може