Финансы

Українцям заплатять доплати до пенсій: хто і скільки отримає

“> Українцям заплатять доплати до пенсій: хто і скільки отримає

В Україні частина пенсіонерів мають право на доплати – якщо вони досягли потрібного віку. Їх щомісячний розмір становить від 300 до 570 грн. Про це йдеться в матеріалі спеціалізованого порталу "На пенсії".

Згідно з чинним пенсійним законодавством, а саме постановою №168 Кабінету міністрів України від 24 лютого нинішнього року, вікові надбавки до пенсії призначаються людям, які досягли 70 років. Надалі кожну "п'ятирічку" така надбавка збільшується.

Встановлено наступні суми вікових доплат до пенсії:

особам, яким виповнилося 70 років – до 300 грн; особам віком 75 років – до 456 грн; особам старше 80 років-до 570 грн.

Але для цього слід виконати ще одну умову ‒ загальний розмір пенсії не повинен перевищувати 10340,35 грн. Чиновники ПФУ наголошують – це не означає, що до тієї суми, яку людина отримує, після 75 років додають саме 456 грн. Така людина отримає якусь суму між 300 і 456 грн. Бо саме 300 гривень нараховують пенсіонерам від 70 до 75 років (це автоматично означає, що пенсія особи, яка досягла 75 років, збільшиться на 156 гривень).

До слова, пенсіонери після 80 років отримують 570 гривень (ця вікова надбавка була встановлена ще з 1 квітня 2020 року).

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може