Финансы

Українців чекають нові ціни на доставку газу з 1 жовтня

“> Українців чекають нові ціни на доставку газу з 1 жовтня

З 1 жовтня 2023 року для побутових споживачів, яким повністю або частково припинено газопостачання, запровадять зміни у підході до визначення мінімального розміру річної замовленої потужності.

Про це йдеться на Facebook-сторінці НКРЕКП.

Зазначається, що відтепер визначаючи мінімальні обсяги річної замовленої потужності буде враховуватися винятково функціонуюче газове обладнання побутового споживача, що не було опломбоване.

Для прикладу розглянуто зміни в розрахунку оплати за використання природного газу для побутових споживачів з комплексним обслуговуванням в Чернівецькій області. Ця зміна стосується споживачів, які користувалися опломбованим обладнанням, включаючи опалювальні прилади та водонагрівачі, та мали мінімальний рівень використання газу у попередньому газовому році.

Так, у попередньому році ці клієнти платили за мінімальний обсяг споживання, який становив 314 кубічних метрів газу на рік. Зараз, в результаті внесених змін, вони будуть оплачувати лише за 39 кубічних метрів газу на рік.

Таким чином, економія для зазначеного прикладу складе 45,6 грн на місяць та 547,25 грн на рік.

Зазначається, що кожна газорозподільча компанія самостійно визначатиме мінімальну плату для помешкання яке не користується або частково не користується газом.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може