Финансы

“Укренерго” не планує обмежень енергопостачання для населення

“> "Укренерго" не планує обмежень енергопостачання для населення

Застосування графіків відключень електроенергії для побутових споживачів на всій території України наразі не проводиться.

Про це заявив голова Національної енергетичної компанії "Укренерго" Володимир Кудрицький під час національного телемарафону "Єдині новини".

Зараз ми не плануємо застосовувати графіки відключень побутових споживачів. Це, на жаль, не стосується Харкова, де пошкоджені практично всі основні об'єкти енергосистеми, – сказав Кудрицький.

Він також зазначив, що дефіцит потужності виник внаслідок масових ракетно-дронових атак росії на електростанції. Крім того, збільшення споживання електроенергії викликане похолоданням.

Ситуація дефіциту в українській енергосистемі може траплятися час від часу. Це пов'язано з тим, що повне відновлення електростанцій займе тривалий час. Ми зараз знаходимося у періоді сезонної ремонтної кампанії на атомних електростанціях, і все більше потужностей виходитиме у ремонт", – зазначив Кудрицький.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може