Финансы

“Укрпошта” придбає 250 фургонів за гроші ЄБРР

“> "Укрпошта" придбає 250 фургонів за гроші ЄБРР

"Укрпошта" закупить 250 автомобілів за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Відповідне оголошення опубліковано на сайті держзакупівель Prozorro. 

Компанія придбає 250 автомобілів (фургонів вантажопідйомністю не менше 1750 кг) з супутніми послугами "Full service" за проектом розвитку логістики АТ Укрпошта для реалізації у 2024 році.

Проєкт дозволить зробити важливі інвестиції в логістичну інфраструктуру та автопарк Укрпошти для покращення якості послуг і стійкості бізнесу та мережі Укрпошти. Це, в свою чергу, забезпечить надання сучасних послуг  доставки населенню України.

Оголошення про тендер опубліковано на порталі ЄБРР, оскільки проєкт фінансується за рахунок банку.

У липні ЄБРР перерозподілив частину виділеного в листопаді 2020 року Укрпошті кредиту для підвищення операційної стійкості компанії. 22,7 млн євро підуть на закупівлю понад 5000 електровелосипедів і майже 350 вантажівок.

Нагадаємо, "Укрпошта" з 1 липня підвищила тарифи.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може