Финансы

Уряд спрямував понад 5,6 млрд на допомогу ВПО

“> Уряд спрямував понад 5,6 млрд на допомогу ВПО

У жовтні уряд уже перерахував понад 5,6 мільярдів гривень внутрішньо переміщеним особам, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Відомо, що ці кошти призначені для щомісячної державної допомоги на проживання, яка складає 3 тисячі гривень для осіб з інвалідністю та дітей, і 2 тисячі гривень – для інших внутрішньо переміщених осіб.

"Зокрема, на виплати ВПО у першому періоді жовтня було спрямовано більш ніж 5,64 млрд грн. Таким чином, фінансову підтримку від держави отримали майже 2,5  млн внутрішніх переселенців", – йдеться в повідомленні.

Загалом з початку року вже профінансовано виплати ВПО на загальну суму 61,3 млрд грн.

Нагадаємо, енергетики продовжують готувати енергосистему до опалювального сезону, який проходитиме в умовах російських атак. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, зараз цілком достатньо для забезпечення потреб споживачів. 

Триває масштабна ремонтна кампанія на об’єктах генерації. Завдяки їй до системи додано 1,6 гігавата потужності, а найближчим часом додадуть ще 100 мегаватів. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може