Финансы

Уряд виділить 42 млрд на підтримку бізнесу – Шмигаль

“> Уряд виділить 42 млрд на підтримку бізнесу - Шмигаль

Уряд пропонує включити в бюджет на 2024 рік видатки на суму 42 мільярди гривень на ініціативи сприяння економічній активності, підтримку підприємств та створення нових робочих місць. Про це повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль. 

У бюджеті на 2024 рік ми пропонуємо суттєво розширити програми стимулювання економічної активності, підтримку бізнесу та створення робочих місць. Сумарно направимо на ці цілі 42 млрд грн, – заявив премʼєр. 

Серед програм підтримки розвитку бізнесу в Україні передбачено продовження пільгового кредитування за програмою "5-7-9". Крім того, наступного року за ініціативою єРобота планується виділити понад 12 тисяч мікрогрантів і ще 1300 грантів для підтримки ветеранського бізнесу.

Прем'єр-міністр Шмигаль підкреслив, що уряд планує підтримувати аграріїв, машинобудівників, а також створення та розширення переробних підприємств у наступному році. Загалом буде виділено 3 мільярди гривень на підтримку великих інвестиційних проєктів в Україні.

Також варто відзначити, що уряд продовжує спільно з партнерами працювати над страхуванням ризиків війни. Цього тижня Світовий банк вперше застрахував від воєнних ризиків приватного інвестора в Україні.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив автоматичне перепризначення субсидій для українців на цей рік. Однак, ті, хто отримував виплати, мають подати заяву самостійно.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може