Финансы

Узимку українці можуть мати світло лише по 5-6 годин на день

“> Узимку українці можуть мати світло лише по 5-6 годин на день

Узимку дефіцит в енергосистемі може сягнути до 35%, через що українці можуть мати електроенергію лише п’ять-шість годин на день.

Про це повідомив генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко в ефірі телемарафону "Єдині новини".

За його словами, зараз важко прогнозувати ситуацію взимку, оскільки незрозуміло, який рівень електрогенерації буде на початок опалювального сезону. Проте вже зараз, зазначає Коваленко, відомо, що зимовий пік буде досить великим.

Якщо генерація плюс можливості по імпорту залишаться на тому ж рівні, як є, то дефіцит буде сягати під 35%. Якщо потім відняти критичну інфраструктуру, якщо потім все зробити, то ми можемо дійсно сидіти 6-7 годин зі світлом, — зазначив він. 

Гендиректор Yasno також каже, що побутові споживачі та бізнес мають готуватися до дефіциту електроенергії, пристосовуючись за допомогою батарей, генераторів, сонячних панелей тощо.

Нагадаємо, Норвегія виділила Україні фінансову допомогу для ремонту енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російських атак.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може