Финансы

З 1 жовтня таксі мають встановити касові апарати та видавати чеки – Податкова

“> З 1 жовтня таксі мають встановити касові апарати та видавати чеки - Податкова

З 1 жовтня всі таксисти повинні встановити касові апарати та видавати фіскальні чеки. Про це повідомляє Державна податкова служба.

З 1 жовтня до суб'єктів господарювання, які надають послуги таксі та приймають до оплати готівку та/або електронні платіжні засоби без проведення таких операцій через РРО, можуть застосовуватися штрафні (фінансові) санкції за порушення вимог закону.

З 1 жовтня таксі мають встановити касові апарати та видавати чеки - Податкова

Нагадаємо, держава обклала податками доходи з окремих видів професійної діяльності. Наприклад, якщо людина у вільний час працює таксистом, репетитором, тамадою чи екстрасенсом.

Щоб сплачувати податки з підробітку, людині потрібно буде зареєструватися у податковій службі та використовувати касовий апарат. Ставка податку на такі доходи становитиме 5,5%.   Сума доходу від підробітку за рік не повинна перевищувати 153 мінімальні зарплати. Усі операції з підробітку мають проводитись через касовий апарат. Так податкова підраховуватиме доходи українців та на їх основі розраховуватиме податок та суму, яку потрібно буде сплатити до бюджету.

Сплачувати податки доведеться щомісяця за підсумками попереднього місяця.

Які підробітки оподатковуються

З 1 жовтня таксі мають встановити касові апарати та видавати чеки - Податкова

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може