Финансы

З 24 жовтня валюта подорожчає: НБУ оновив курс

“> З 24 жовтня валюта подорожчає: НБУ оновив курс

Національний банк України призначив на вівторок, 24 жовтня, офіційний курс гривні до долара на рівні 36,55 гривень, що вище, ніж курс 23 жовтня.

За даними НБУ на 23 жовтня офіційний курс становить 36,54 гривень за 1 долар. Проте на 24 жовтня Національний банк України вирішив підвищити офіційний курс долара, встановивши його на рівні 36,55 гривень за 1 долар.

З 24 жовтня валюта подорожчає: НБУ оновив курс

Фото: bank.gov.ua

Варто відзначити, що курс продажу долара на міжбанківському ринку сьогодні, після початкового рівня 36,52 гривень, поступово зріс протягом дня і склав 36,59 гривень.

У банківських обмінниках України готівковий курс гривні до долара в цей день в середньому склав 38,05 гривень за 1 долар.

Важливо зазначити, що офіційний курс гривні до євро на завтра також підвищиться і становитиме 38,76 гривень за 1 євро. На сьогодні, 23 жовтня, офіційний курс гривні до євро складає 38,70 гривень.

Читайте також, чим відрізняються субсидія та пільга. Раніше ми писали про те, що кількість субсидіантів у 2024 році зросте на 20%.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може