Финансы

За яке українське місто ворог битиметься до останнього: військовий дав відповідь

“> За яке українське місто ворог битиметься до останнього: військовий дав відповідь

росія буде вести боротьбу до кінця за місто Токмак у Запорізькій області, оскільки це місто розташоване біля залізниці, яка є основною транспортною артерією "суходольного коридору" до Криму і головним маршрутом постачання всього необхідного для південного угруповання.

Таку думку висловив в інтервʼю OBOZREVATEL Олексій Гетьман, ветеран російсько-української війни та майор запасу ЗСУ.

"Якщо подивитися на мапу, то можна побачити, що Токмак – це залізничний вузол, через який пролягає залізниця до Мелітополя і далі до Джанкоя. Інших залізничних шляхів у цьому районі немає. Отже, коли нам вдасться перерізати цю артерію постачання, Токмак, росіяни залишаться без залізниці, якою вони перевозять усе, що необхідно, зокрема до тимчасово окупованого Криму і на Херсонщину, де вони ведуть бої", – зазначив він.

Військовий вказав на те, що російські війська акцентують увагу на артилерії, оскільки це є найпотужнішою складовою їхньої військової сили. Проте, коли вони вичерпають свій боєприпаси, у них просто не буде можливості ефективно оборонятися. 

"Не треба чіплятися за назви населених пунктів, на війні це не головне. Головне – зробити так, щоб ворог не міг вести бойових дій. Уважно подивіться на лінії оборони ворога: вони всі побудовані вздовж залізниці Волноваха – Токмак – Джанкой. Вони залізницю обороняють, а не якісь населені пункти з якоюсь назвою", – додав він.

Гетьман стверджує, що українські війська зможуть здійснити стратегічний перелом у війні, якщо вони знищать це залізничне сполучення.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може