Финансы

Захід повинен бути сміливішим у питанні конфіскації російських активів — Сунак

“> Захід повинен бути сміливішим у питанні конфіскації російських активів — Сунак

Західним країнам слід більш рішуче підходити до конфіскації російських активів, які вони заморозили після повномасштабного вторгнення росії в Україну у 2022 році.

Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак, пише Reuters.

Ми повинні бути сміливішими, завдаючи ударів по російській військовій економіці. І ми повинні бути сміливішими, блокуючи сотні мільярдів заморожених російських активів, — сказав він.

Сунак підкреслив, що Україні потрібно більше дальнього озброєння, безпілотників, боєприпасів та іншої допомоги. Також він закликав Сполучені Штати продовжувати надавати фінансову та військову підтримку Україні.

Ми ніколи не маємо недооцінювати те, що США зробили для України та євроатлантичної безпеки. Я закликаю їх продовжувати цю підтримку, і я впевнений, що вони це зроблять, — додав він.

Нагадаємо, посли Євросоюзу досягли згоди щодо використання прибутку, отриманого від заморожених російських активів, для надання допомоги Україні.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може