Финансы

Заморожені російські активи: коли і як їх може отримати Україна

“> Заморожені російські активи: коли і як їх може отримати Україна

Профільний комітет Палати представників США підтримав законопроєкт, який дасть змогу Джо Байдену конфіскувати підсанкційні російські активи.

Леся Забуранна, народна депутатка, членкиня комітету ВР з питань бюджету розповіла в ефірі телемарафону, скільки російських грошей може отримати Україна.

"Власне кажучи, якщо ми говоримо в цілому про перспективи, то за оцінками експертів, за оцінками уряду України, ми можемо розраховувати на отримання більше 500 мільярдів доларів вилучених російських активів. Україна може і має спрямувати їх на відбудову нашої країни навіть не закінчуючи ще війну. Ми уже маємо зараз над цим працювати, тому, звичайно, активно і президент, і голова Офісу, і уряд, і ми, як парламент, комунікуємо з урядами усіх країн щодо можливості створення правових засад по вилученню російських активів і роботи їх на відбудову України", – підкреслила Забуранна.

Також Забуранна повідомила, що наразі вже можна вилучити 150 мільярдів російських активів та використати їх на користь України.

"Що стосується Сполучених Штатів, ми дуже розраховуємо, що саме США, Канада і Британія стануть першими, скажімо так, у цьому питанні. Ми отримали двохпартійну підтримку і на сьогоднішній день власне вони сформували відповідно до свого законодавства чіткий механім", – заявила депутатка.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може