Финансы

Збільшення тарифів на електроенергію: експерт розповів, що буде з цінами на продукти

“> Збільшення тарифів на електроенергію: експерт розповів, що буде з цінами на продукти

Цьогоріч ціни на популярну зараз полуницю та черешню зросли, порівняно з минулим роком. Про це розповів в ефірі телемарафону "Єдині новини" Олег Пендзин, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу.

"До 18 травня ціни на ягоди активно знижувались, після 18 – знову пішли вгору. Станом на сьогодні ціна на полуницю становить 160-165 грн в середньому. В аналогічну дату минулого року вона коштувала 145-150 грн. Зокрема, це повʼязано з певними логістичними проблемами. Сьогодні у нас є можливість зібрати непоганий врожай полуниці з відкритого ґрунту з теплих регіонів України, але є проблеми з логістикою", – сказав Пендзин.

За його словами, порівнюючи з минулим роком, ціни на фрукти виросли на 7%. Водночас овочі не змінилися у ціні, подекуди навіть подешевшали, зокрема, овочі минулого врожаю.

"Коли ми говоримо про збільшення тарифів на електроенергію, наразі ми маємо на увазі побутового споживача. Водночас бізнес платить і так ринкову ціну, тому ціни на овочі та фрукти через це не зміняться", – сказав експерт.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може