Финансы

Зміни до кошторису бюджету: Роксолана Підласа розповіла про головні пріоритети

“> Зміни до кошторису бюджету: Роксолана Підласа розповіла про головні пріоритети

Народна депутатка, голова комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа розповіла про зміни, які внесені до головного кошторису країни та головні пріоритети в ефірі телемарофону "Єдині новини".

"Цей бюджет, звичайно, можна назвати оборонним, адже ми не змінювали основні принципи, які були закладені урядом в цей проект, бо він відповідає реаліям сучасності. Більш ніж 50% надходжень або усі надходження, які ми будемо заробляти всередині країни і які ми будемо запозичати на внутрішньому ринку через облігацію на внутрішньо державні позики, всі вони будуть спрямовуватись на потреби оборони", – заявила Підласа.

Також вона заявила про необхідність фінансування реабілітації військовослужбовців.

"Другий пріоритет після оборони – це соціальні видатки. Будемо збільшувати підтримку незахищених верств населення, і вдвічі збільшувати видатки на підтримку та реабілітацію ветеранів російсько-української війни. Було прийнято рішення спрямувати кошти з будівництва Музею Голодомору на потреби протезування військових. Є доручення уряду розглянути можливість скорочення видатків з виробництва культурної продукції, серіали чи якісь фільми, на реабілітацію військовослужбовців", – підкреслила народна депутатка.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може