Світ

Землетрус у Криму 2 лютого 2026: де був епіцентр і що відомо зараз

На півдні України та на території тимчасово окупованого Криму вранці 2 лютого було зафіксовано землетрус магнітудою 4,8 бала. Підземні поштовхи сталися об 11:47 за київським часом і відчувалися в кількох населених пунктах регіону, розповідає  Пушкінська. За наявною інформацією, епіцентр сейсмічної активності розташовувався на глибині близько 10 кілометрів, на відстані приблизно 78 кілометрів на захід-північний захід від Керчі.

Найсильніше коливання ґрунту відчули мешканці міста Щолкіне та прилеглих районів. У квартирах тремтіли меблі, хиталися люстри, а подекуди відчинялися шафи та двері. Через різкі поштовхи багато людей вийшли з помешкань на вулицю.

Інформацію про землетрус оприлюднив Європейський середземноморський сейсмологічний центр. Офіційних даних про руйнування або постраждалих наразі немає, однак у частині районів зранку зафіксовано перебої з електропостачанням.

Також розповіли про магнітну бурю 2–3 лютого 2026 та її вплив на самопочуття.

Пустовойт Марина

About Author

Также стоит прочитать

Світ

СМИ узнали, когда в Британии объявят имя нового премьера

Будет несколько этапов голосования Премьер-министра выберут осенью/Фото: Reuters, коллаж: "Сегодня" Консервативная партия объявит имя нового премьер-министра Великобритании 5 сентября. Это
Світ

Дан приказ “замочить” Гиркина? Соловьев предложил отправить его на фронт

Москву раздражают HIMARS и Гиркин. С артсистемами Кремль ничего не может поделать, а относительно говорящего террориста есть варианты ВСУ ждут