Біля будинку Асвадурова на Троїцький відкрили рух автомобілів: вулиця була закрита 2 роки

Біля будинку Асвадурова на Троїцький відкрили рух автомобілів: вулиця була закрита 2 роки

В Одесі відкрили рух для транспорту біля будинку Асвадурова на Троїцькій, в якому в грудні 2019 року сталася смертельна пожежа. Про це повідомили в КУ «СМЕП», що відповідає за світлофори і знаки в місті. 

Рух поки що дозволений по одній смузі між вулицями Пушкінська та Осипова в напрямку Осипова. Решта дорожного полотна як і раніше залишається огородженим. 

Відповідні дорожні знаки, які дозволяє рух по Троїцькій вздовж будинку Асвадурова, вже встановлені.  

Нагадаємо, рух в грудні 2019 року в будинку Асвадурова, в якому знаходився коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу і ще декілька установ, сталася пожежа. Вогонь охопив ту частину будівлі, що виходила на вулицю Троїцьку. 

Пожежа забрала 16 життів. Це студенти, викладачі і працівники коледжу, співробітники Інституту морської біології НАН України і рятувальник ДСНС. Ще 31 особа отримали травми. 

З моменту пожежі рух біля будівлі був офіційно закритий: спочатку огорожу поставили на прохання слідчих, а потім залишили через міркування безпеки — сгорівша частина будівлі може обвалитись. Одесити просили місцеву владу і поліцію його відкрити, але цього так і не зробили. Хоча неофіційно проїхати прямо по Троїцькій можна вже давно: огорожу поступово рухали і таким чином відкрили одну полосу руху


Ми запустили телеграм-канал для оперативного інформування про події в Одесі і області. Долучайтесь: https://t.me/pushkinska_net


Читайте також: Вторая годовщина пожара на Троицкой: напоминание о большой трагедии

Предыдущая новость
В Одесі заарештували чоловіка, який в соцмережах закликав підтримати окупантів
Следующая новость
Підозрюваний у службовій недбалості ексначальник одеської ДСНС більше не радник нинішнього очільника служби

Больше новостей

Балконы, витрины и подъезды: какие улицы в конце 80-х в Одессе считались образцовыми