Дії адміністрацій магазинів та ТЦ під час повітряної тривоги: пояснює мерія Одеси

Дії адміністрацій магазинів та ТЦ під час повітряної тривоги: пояснює мерія Одеси

В муніципалітеті Одеси говорять, що мешканці міста масово скаржаться на дії персоналу магазинів та ТЦ під час повітряної тривоги. За словами містян, людей просто виганяють на вулицю та зачиняють двері. Як має діяти адміністрація магазинів та ТЦ — розповіли в міськраді. 

Роз’яснення, що мають робити магазини, торгові центри та інші об’єкти торгівлі на випадок повітряної тривоги підготувало управління цивільного захисту департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради. Публікуємо цей текст. 

  1. Адміністрація магазину/супермаркету/ТЦ/ТРЦ повинна за допомогою об’єктової системи оповіщення (гучномовець, сирена, сигналізація, акустична система) повідомити відвідувачів про повітряну тривогу.
  2. Проінформувати всіх відвідувачів про найближче сховище чи укриття. Це також може бути паркінг або підвал. До найближчого укриття приведуть вказівки на стіні або на підлозі з направленням до сховища. 
  3. У разі якщо в магазині/супермаркеті/ТЦ/ТРЦ немає сховища (укриття), адміністрація магазину має визначити найбільш безпечне місце в приміщенні магазину, куди під час тривоги йде персонал та відвідувачі.

Дані роз’яснення обов’язкові до виконання.


Ми запустили телеграм-канал для оперативного інформування про події в Одесі і області. Долучайтесь: https://t.me/pushkinska_net


Предыдущая новость
Гуманитарная обстановке в Одессе: стратегический запас на случай блокады и гордость за волонтеров
Следующая новость
В Одеській області знайшли мертвим 15-річного хлопця, якого шукали 2 місяці

Больше новостей

Балконы, витрины и подъезды: какие улицы в конце 80-х в Одессе считались образцовыми