Моряки із захопленого рятувального судна «Сапфір» повернулись із російського полону

Моряки із захопленого рятувального судна «Сапфір» повернулись із російського полону

Екіпаж захопленого російськими окупантами українського рятувального судна «Сапфір» повернувся в Україну. Про це повідомили в департаменті комунікацій Кабінета міністрів України. 

19 українських моряків із рятувального судна «Сапфір» обміняли на 11 російських цивільних моряків, яких врятували  із затопленого судна біля Одеси. За словами міністрерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, українські моряки вже в безпеці і отримують всю необхідну допомогу. 

Рятувальне судно «Сапфір» було захоплене 26 лютого російськими військовими. Українські моряки відправились забрати військових з острова Зміїний, який росіяни нещадно обстріляли. 

Капітан «Сапфіру» зміг вийти на зв’язок тільки 9 березня. Він повідомив, що судно ведуть в Севастополь, воно знаходиться під контролем російських військових. 

За умовами обміну рятувальне судно, яке належить КП «Морська пошуково-рятувальна служба», також повернуть Україні. Його відправлять  до порту в Туреччині. 


Ми запустили телеграм-канал для оперативного інформування про події в Одесі і області. Долучайтесь: https://t.me/pushkinska_net


Читайте також: Драматическая история из-под Одессы: россияне потопили торговое судно, выяснилась судьба экипажа

Предыдущая новость
В Одеській області відновили рух електричок в напрямку Колосівки
Следующая новость
Російські війська знову обстріляли узбережжя Одещини: здійснили 5 пострілів. Відео

Больше новостей

Балконы, витрины и подъезды: какие улицы в конце 80-х в Одессе считались образцовыми