Російські війська знову обстріляли узбережжя Одещини: здійснили 5 пострілів. Відео

Російські війська знову обстріляли узбережжя Одещини: здійснили 5 пострілів. Відео

Зранку 24 березня російські війська обстріляли узбережжя Одеської області. Про це повідомив офіцер оперативного командування «Південь» Владислав Назаров.

За його словами, ворог зробив 5 пострілів з корабельної артилерії і акваторії Чорного моря. Це — спроба психологічного тиску на населення області.  

«Зранку противник зробив 5 пострілів з корабельної артилерії в акваторії Чорного моря, але жоден з них не потрапив у ціль», — сказав Назаров. 

Офіцер додав, що обстановка в місті і регіоні на сьогоднішній ранок стабільна і контрольована. Військові, прикордонники, поліцейські роблять все можливе, щоб завадити висадці ворожого морського десанту. Системи протиповітряної оборони працюють і знищують ворожі цілі. 

24 березня — місяць як Росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. За цей час, за даними Генерального штабу ВСУ, ворог втратив майже 16 тисяч солдат і більше 3 тисяч одиниць техніки, включаючи літаки, гелікоптери і кораблі.


Ми запустили телеграм-канал для оперативного інформування про події в Одесі і області. Долучайтесь: https://t.me/pushkinska_net


Читайте також: «Этот город мы отстоим. Не обсуждается!»: фоторепортаж о тех, кто защищает Одессу

Предыдущая новость
Моряки із захопленого рятувального судна «Сапфір» повернулись із російського полону
Следующая новость
На одному з ринків Одеси виявили завищення цін на соціально значущі товари

Больше новостей

Балконы, витрины и подъезды: какие улицы в конце 80-х в Одессе считались образцовыми