В Одесі створюють ще одну бригаду територіальної оборони: як записатись

В Одесі створюють ще одну бригаду територіальної оборони: як записатись

В Одесі починають формувати ще одну бригаду територіальної оборони. Про це повідомив очільник Одеської військової адміністрації Максим Марченко. 

Створення цієї бригади голова ОВА анонсував 5 березня. І ось вже з 9 березня всі бажаючі приєднатись до лав тероборони мають змогу це зробити. 

«Усього за три дні нам вдалося майже неможливе і тепер якщо ви бажаєте приєднатись до лав одеської територіальної оборони просимо звертатись за цими контактами: вулиця Фонтанська дорога 3. Майстер сержант Льовочкін Микола Васильович — 0960001735», — сказав Марченко. 

Наразі в Одесі сформована 122 бригада територіальної оборони. Згідно закону України «Про основи національного спротиву», територіальна оборона входить до Збройних сил України. Вона має допомагати основним силам ЗСУ охороняти важливі об’єкти чи кордон, чергувати на блокпостах або ж протидіяти диверсантам чи іншим незаконним групам на своїй території.


Ми запустили телеграм-канал для оперативного інформування про події в Одесі і області. Долучайтесь: https://t.me/pushkinska_net


Читайте також: «Этот город мы отстоим. Не обсуждается!»: фоторепортаж о тех, кто защищает Одессу

Предыдущая новость
Россия напала на Украину. День 14. Что происходит в Одессе и регионе: только официальная информация. Обновляется
Следующая новость
Через російську агресію цього року в Україні можуть скасувати ЗНО: подробиці

Больше новостей

Балконы, витрины и подъезды: какие улицы в конце 80-х в Одессе считались образцовыми