В Одеській області створять ще одну бригаду територіальної оборони

В Одеській області створять ще одну бригаду територіальної оборони

Ще одна бригада територіальної оборони в найближчий час з’явиться в Одеській області. Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, який є професійним військовим. 

«Сьогодні на нараді з представниками правоохоронних органів та силових структур довів своє рішення, щодо створення додаткової бригади територіальної оборони в Одеській області. Як бойовий офіцер я розумію необхідність таких кроків для того, щоб наші Збройні Сили завжди мали на кого покластися у таку важку годину», — повідомив Марченко. 

Наразі в Одесі сформована 122 бригада територіальної оборони. Згідно закону України «Про основи національного спротиву», територіальна оборона входить до Збройних сил України. Вона має допомагати основним силам ЗСУ охороняти важливі об’єкти або кордон, чергувати на блокпостах або ж протидіяти диверсантам чи іншим незаконним групам на своїй території.

Нагадаємо, 4 березня на позачерговій сесії Одеської обласної ради виділили 32 мільйони гривень на оборону області. В тому числі і на територіальну оборону. 


Ми запустили телеграм-канал для оперативного інформування про події в Одесі і області. Долучайтесь: https://t.me/pushkinska_net


Читайте також: Драматическая история из-под Одессы: россияне потопили торговое судно, выяснилась судьба экипажа

Больше новостей

Балконы, витрины и подъезды: какие улицы в конце 80-х в Одессе считались образцовыми