В Одеській ОВА закликають повідомляти про факти торгівлі «гуманітаркою»

В Одеській ОВА закликають повідомляти про факти торгівлі «гуманітаркою»
Фото ілюстративне

Якщо побачили, що хтось торгує «гуманітаркою» — повідомляйте в поліцію чи в органи влади. Про це закликав голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко. 

Зараз в Одесу і область прибуває багато гуманітарної допомоги від інших країн. Зазвичай це їжа, одяг, корм для тварин, інші товари, які мають надаватись безкоштовно тим, хто цього потребує. 

«Якщо десь торгують гуманітаркою, одразу фотографуйте та повідомляйте нам цю інформацію. Для з’ясування обставин можливої події в органів Національної поліції  України є усі правові механізми, а, у разі необхідності, підстави щодо притягнення порушників до кримінальної відповідальності. Кожен факт чи інформація перевіряються!» — сказав Марченко. 

На даний момент в Україні спрощено вимоги до маркування імпортних продуктів, щоб їх можна було швидше завозити в умовах воєнного стану. Тому деякі товари в магазинах можуть бути з етикетками без українського перекладу. Якщо маєте сумніви що це за товар — запитайте у продавця документи на нього. 


Ми запустили телеграм-канал для оперативного інформування про події в Одесі і області. Долучайтесь: https://t.me/pushkinska_net


Читайте також: Біля будинку Асвадурова на Троїцький відкрили рух автомобілів: вулиця була закрита 2 роки

Предыдущая новость
В Одесі затримали чоловіка, який «замінував» евакуаційний потяг
Следующая новость
Бювет на Говорова не буде працювати два дні

Больше новостей

Балконы, витрины и подъезды: какие улицы в конце 80-х в Одессе считались образцовыми