Як допомогти Одеському зоопарку під час війни

Як допомогти Одеському зоопарку під час війни

Директор Одеського зоопарку Ігор Біляков написав, як можна допомогти установі під час війни. Наразі тут перебувають і тварини одеситів, які вирішили покинути Одесу через війну і не мали змоги забрати їх з собою. 

З початком відкритого російського збройного вторгнення в Україну зоопарк закритий для відвідувачів, але функціонувати не перестав. Оскільки установа закрита, заробляти гроші вона не може. 

Коли «Пушкінська» була в зоопарку 7 березня, його директор Ігор Біляков розповів, що запасу корму є мінімум на 3 тижні. За його словами, одесити допомагають як фінансово, так і приносять корм — тварин в зоопарку багато. 

Сьогодні директор зоопарку опублікував банківські реквізити для тих, хто хоче підтримати зоопарк і його підопічних. В призначенні платежу потрібно вказати «благодійний внесок». 


Реквізити: КУ «Одеський зоопарк»
ЄДРПОУ: 02219955
р/р UA228201720314261211301035308
МФО: 820172, ДКСУ м.Київ
Призначення платежу — Благодійний внесок

Оплатити можна через застосунки банків. Наприклад, в «Монобанк» це «Платіж за IBAN» в розділі «Інші платежі», в «Приват24» — через розділ «Платежі», де вказати код ЄДРПОУ чи IBAN-рахунок. 


Ми запустили телеграм-канал для оперативного інформування про події в Одесі і області. Долучайтесь: https://t.me/pushkinska_net


Читайте також: Одесский зоопарк во время войны: питомцы беженцев, жизнь «постояльцев» и главный страх директора

Предыдущая новость
Пограбували, побили та викрали авто: в Одеській області взяли під варту розбійників, які напали на переселенців
Следующая новость
В Одеській області збили два ворожих винищувача: «вони побачили дно Чорного моря»

Больше новостей

Балконы, витрины и подъезды: какие улицы в конце 80-х в Одессе считались образцовыми