Одеса

Графік відключення світла в Одесі на 15 квітня: електроенергія за розкладом чи аварійні вимкнення?

Ситуація в енергосистемі південного регіону залишається динамічною, тому мешканцям варто заздалегідь планувати свій побут та робочий графік. Щоб уникнути неприємних сюрпризів із раптовим зникненням напруги в мережі, важливо перевіряти офіційний графік відключення світла в Одесі на поточну добу. Це дозволить підготуватися до можливих обмежень та зберегти техніку в безпеці, пише Пушкінська.

Стан енергосистеми на 15 квітня

У середу в Одеській області продовжують функціонувати стабілізаційні графіки. Проте енергетики попереджають: у самій Одесі ситуація складніша. Через мережеві обмеження та необхідність балансування системи можливі аварійні відключення, які не завжди збігаються з офіційним розкладом.

Основні причини нестабільності:

  • Значні пошкодження магістральних мереж.
  • Необхідність проведення термінових ремонтних робіт на об’єктах ДТЕК.
  • Підвищене навантаження на вціліле обладнання.

Як дізнатися час відключення за вашою адресою?

Щоб спланувати свій день, фахівці рекомендують користуватися лише офіційними джерелами інформації:

  1. Сайт ДТЕК Одеські електромережі: розділ «Відсутня електроенергія?».
  2. Чат-боти: актуальні сповіщення у Telegram та Viber.
  3. Соціальні мережі: офіційна сторінка компанії у Facebook.

Енергетики закликають до свідомого споживання: після того, як світло з’явилося, не вмикайте одночасно бойлери, пральні машини та електроплити. Це допоможе уникнути локальних аварій на лініях.

Також Україну знову може накрити пилом із Сахари: чи варто чекати «помаранчевого» неба в Одесі?

Пустовойт Марина

About Author

Также стоит прочитать

Одеса

В Одессе прошел марш памяти Сашка Бiлого. Фото, видео

Сегодня в центре Одессы активисты патриотических организаций провели марш памяти Сашка Бiлого (Александра Музычко). Об этом сообщает корреспондент «Пушкинской». Александр
Одеса

РФ нанесла новый удар по Одессе: известно о повреждении объекта инфраструктуры

B ночь на 28 февраля войска России запустили в сторону Одессы боевые беспилотники серии Shahed-131/136. Украинские ПВО смогли ликвидировать все