Погода в Одесі на сьогодні 1 липня 2025: детальний прогноз синоптиків на вівторок

Метеорологічні умови в Одесі на 1 липня відповідають літнім стандартам Південного узбережжя України — стабільні температури, помірний вітер і тепле море. У вівторок вранці місто прокинулося під мінливою хмарністю, яка не передбачає опадів протягом усього дня. Така погода створює комфортні умови як для ранкових прогулянок, так і для денного відпочинку на узбережжі, повідомляє Пушкінська.
Якою буде температура повітря в Одесі 1 липня
На світанку температура в межах +15…+17°С, що є типовим для одеського літа. До полудня стовпчики термометрів сягнуть +26…+28°С, що дозволяє планувати пляжний відпочинок, але з обов’язковим захистом від сонця. Спека в місті цього дня буде контрольованою завдяки свіжому бризу з моря.
Вітер в Одесі: швидкість та напрямок
Вітер північно-західний, 9–14 м/с, з незначними поривами у прибережних районах. Це типовий літній режим циркуляції в Одесі, який приносить приємну прохолоду і не створює суттєвих перешкод для морського транспорту чи пляжного дозвілля.
Температура морської води біля узбережжя Одеси
За даними гідрометеорологічних станцій, температура води в морі — 17–18°С, що є помірним показником на початок липня. Для більшості відпочивальників це комфортна температура для купання в першій половині дня, особливо з урахуванням сонячного прогріву узбережжя.
Що варто знати одеситам та туристам
- Погодні умови сприятливі для прогулянок і екскурсій;
- У прибережних районах рекомендовано користуватись кремом від ультрафіолету;
- Водіїв просять зважати на пориви вітру, особливо на відкритих трасах уздовж моря;
- Любителям спорту на відкритому повітрі варто уникати активності в пікові години спеки — між 13:00 і 16:00.
Сьогодні Одеса зустрічає своїх мешканців і гостей типовим літнім днем: ясне небо з легкою хмарністю, тепле повітря і свіже море. Незалежно від планів — від пляжу до прогулянки Дерибасівською — погода сприятиме гарному настрою.
Раніше ми писали про ймовірність магнітної бурі на території України та зокрема Одеси першого липня 2025 року.