Чорноморець переграв Реал Фарму на зборах: 4:0 — без шансів для суперника

Сьогодні вдень Одесити провели свій черговий контрольний матч у рамках літніх зборів і не залишили шансів представнику Другої ліги — впевнена перемога 4:0 підтвердила хід підготовки команди Кучера до нового сезону, повідомляє Пушкінська.
Як розвивався матч: ключові моменти та голи
Перший тайм пройшов у спокійному ритмі з тотальним контролем м’яча з боку Чорноморця. Суперник здебільшого захищався, і зламати опір вдалося лише на 36-й хвилині. Скиба скористався передачею у воротарський і відкрив рахунок — 1:0.
Після перерви вийшов майже повністю оновлений склад, але перевага «моряків» лише зросла. Хобленко реалізував момент на добиванні, Романюк влучно пробив з дистанції, а Степовий оформив фінальний акорд на 81-й хвилині.
Голи:
- Скиба (36′)
- Хобленко (65′)
- Романюк (71′)
- Степовий (81′)
Огляд складу та ротація гравців
Наставник Олександр Кучер використав нагоду перевірити практично два повноцінні склади. В першому таймі акценти були зроблені на зв’язки захисту та центр поля, у другому — на швидкість і вертикальну гру.
Склад на перший тайм:
Вічний — Скиба, Лопирьонок, Сухар, Лущик — Шевцов, Мотичак, М.М. Когут — Татарков, Янаков — Попов
Склад на другий тайм:
Пиріжок — Кратов, Жаржу Мозес, Осман, Романюк — І. Когут, Степовий, Кириченко — Габелок, Пшеничнюк — Хобленко
Помітно, що Жаржу Мозес і Романюк додали варіативності в атакувальній фазі, а Пиріжок демонстрував впевненість на лінії воріт.
Наступний суперник моряків — Інгулець
Після двох вихідних команда повернеться до тренувального процесу. Наступна перевірка — 4 липня проти Інгульця, який цього сезону гратиме в Першій лізі. Для тренерського штабу це буде можливість оцінити готовність гравців у матчі з більш серйозним опонентом.
Команда Олександра Кучера продовжує планову підготовку до сезону, і матч із Реал Фармою — ще один доказ, що у Чорноморця формується баланс між досвідом і молодістю, а глибина складу дозволяє обирати між кількома варіантами гри.
Раніше ми писали, що “Чорноморець” в товариському матчі переграв “Ниву”.