Техно

Магнітний автомобільний тримач – який вибрати?

 Якщо ви належите до тих автолюбителів, яким необхідно безпечно використовувати свій телефон під час водіння, то можете виявити, що традиційних кріплень для цього недостатньо. Це пов’язано з тим, що класичні кронштейни часто можуть заважати роботі різних функцій і кнопок на смартфоні. Якщо ви хочете позбавити себе від цього клопоту, то необхідно обладнати салон свого авто автомобільним магнітним утримувачем, вибрати який можна на цьому ресурсі https://www.aks.ua/catalog/avtoderzhatel/tip-uderzhaniya/magnitnyi-derzhatel 

Такий тип конструкції надійно утримує телефон та інші пристрої на місці, зводячи до мінімуму ймовірність пошкодження або падіння.

Чому вибирають магнітну конструкцію?

 По-перше, варто розібратися, чи потрібен вам взагалі магнітний тримач? Якщо проводите в машині понад півгодини на день, безумовно так. Помістити телефон у тримач набагато безпечніше, ніж тримати його в руці. А щоб дорогий смартфон не впав на підлогу під час руху, то варто купити магнітний тримач хорошої якості, який дійсно забезпечить безпеку нашого пристрою. Рекомендую обирати перевiренi кронштейни Baseus за посиланням https://www.aks.ua/catalog/avtoderzhatel/brand/baseus.   

Функції, які характерні для найкращих магнітних кронштейнів

 Як неважко здогадатися, однією з найважливіших характеристик тримачів цього типу є сила встановленого магніту. Переконайтеся, що ваше кріплення може працювати з приладами різної форми, розміру і ваги. Це єдиний спосіб забезпечити безпеку вашого пристрою.

Ще один аспект, який слід враховувати, – це місце встановлення цього кріплення. Слід враховувати такі аспекти, як видимість і доступність. Ручка не повинна перешкоджати огляду, а дотягнутися до неї не повинно бути занадто складно.

Магнітний тримач для приладової панелі

 Це тип конструкції, пристосований для встановлення на приладову панель. Як випливає з назви, в основі його кріплення лежить сильний і надійний магніт. Він відмінно пропрацює в будь-яких умовах, навіть під час небезпечної та азартної їзди.

Магнітний автомобільний тримач для вентиляційної решітки

 Автомобільне кріплення для встановлення у вентиляційну решітку. Він оснащений двома спеціальними затискачами, які встановлюють на пластину дефлектора. Тримач ідеально підходить для смартфонів із плоскою спинкою. Додатковим аксесуаром є металева пластина, яка кріпиться на задній кришці нашого телефона. Надійний магніт може працювати навіть при швидкій їзді – це ідеальна модель для професійних водіїв.

Тримач із бездротовою зарядкою

 Цю модель кріплення доповнено вбудованим зарядним пристроєм Qi, який дає змогу заряджати акумулятор бездротовим зв’язком у більшості сучасних смартфонів. Якщо у вас є потреба в додатковому джерелі живлення, подумайте про покупку цього аксесуара. Безпека також підвищується завдяки силіконовій поверхні, завдяки їй ймовірність вислизання телефону з тримача практично дорівнює нулю.

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Техно

Baidu представив широкій громадськості Ernie – китайський аналог ChatGPT

. Китайский технологический гигант Baidu объявил в четверг, что его бот Ernie, похожий на ChatGPT, теперь открыт для широкой общественности.
Техно

Алексей Данилов показав успішні тести ракетної програми Президента України Володимира Зеленського

Алексей Данилов оголосив про успішну реалізацію ракетної програми президента України Володимира Зеленського.