Финансы

Чи підвищать податки українцям: економіст дав прогноз

“> Чи підвищать податки українцям: економіст дав прогноз

У четвер, 27 червня, в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" старший економіст Центру економічної стратегії Юрій Гайдай розповів про те, чи варто очікувати підвищення податків в Україні. 

Ще місяць тому, я б сказав, що точно не уникнути збільшення податків. Насправді, ми не мали інших джерел для фінансування оборони, був істотний брак коштів, тому анонсоване підвищення було невідворотне. Зараз ситуація трохи помінялася. В першу чергу мова йде про ті 50 млрд доларів доходів від російських активів. Точніше, фінансування, яке нам нададуть країни Заходу, доходу від цих активів. Це трішки зменшує напруження.

"Тобто, на наступний рік Міністерство фінансів матиме достатньо ресурсу, щоб закрити щорічний розрив у фінансуванні, який щорічно консервативно становить 38-40 млрд доларів. Що більш добре, є очікування, що частину цих коштів ми зможемо спрямувати на потреби оборони, чого раніше не було. До тепер це було фінансування з власних видатків", – сказав він.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може