Финансы

Для кого і як зміняться пенсійні виплати з 1 квітня: Василевська-Смаглюк дала відповідь

“> Для кого і як зміняться пенсійні виплати з 1 квітня: Василевська-Смаглюк дала відповідь

У неділю, 31 березня, в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" заступник голови комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Василевська-Смаглюк розповіла для кого і як зміняться пенсійні виплати з 1 квітня.

У зв'язку зі збільшення мінімальної зарплати зростуть і податки, і пенсії. Що стосується пенсій, то для працюючих пенсіонерів, вони будуть змінені залежно від страхового стажу, який вони мають.

За її словами, це буде автоматично, але індивідуально для кожної особи.

Також пенсії зростуть і для тих осіб, які досягли 65-річного  віку. Для них буде перерахунок пенсій у бік збільшення. Це щорічна індексація, вона відбулася в березні. Плюс до цієї щорічної індексації буде також збільшення пенсій, мінімальної пенсії для таких осіб. Вона буде несуттєвою, в рамках 200 гривень, але оскільки збільшення було ще в березні, то у квітні через збільшення мінімальної зарплати також буде збільшено виплати для цієї категорії громадян. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може