Финансы

Як отримати субсидію на неопалювальний сезон: у ПФУ розповіли алгоритм дій

“> Як отримати субсидію на неопалювальний сезон: у ПФУ розповіли алгоритм дій

Процедура отримання субсидії на неопалювальний сезон не змінена із попереднього періоду. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус.

"Процедура не змінена із попереднього періоду і людям не потрібно якихось додаткових речей, щоби отримати субсидію. Вона буде перерахована автоматично і ті, хто на сьогоднішній день є отримувачами субсидій, просто повинні дочекатись того, коли ми проведемо перерахунок і будемо здійнювати виплати.  Зокрема, якщо на сьогодні людина користується орендним житлом, ВПО – ці категорії осіб повинні подати відповідну заяву для того, щоб ми їм також здійснили перепризначення до відповідних субсидій", – зазначив Капінус.

Він додав: "Люди можуть звернутись до відділень Пенсійного фонду, сервісних центрів, ЦНАПів, громади щодо подачі відповідних документів. Також можуть скористатись електронними сервісами ПФУ або "Дією".

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може