Финансы

Індія може змінити назву: які є варіанти

“> Індія може змінити назву: які є варіанти

В Індії розглядається можливість офіційної зміни назви країни на "Бхарат", і це питання може бути вирішено під час спеціальної сесії парламенту. Про це пише The Economic Times. 

Уряд Нарендри Моді планує внести резолюцію щодо офіційної зміни назви країни на "Бхарат" під час спеціальної сесії парламенту, запланованої на період з 18 по 22 вересня.

Лідер Конгресу Джайрам Раме також підтвердив, що офіційні запрошення на вечерю G20 від президента Індії були розіслані з використанням титулу "президент Бхарата", а не звичного "президент Індії".

Зазначається, що багато політиків висловлюють підтримку ідеї перейменування Індії на Бхарат. 

"Британці змінили назву Бхарата на Індію. У статті 1 Конституції сказано: "Індія, тобто Бхарат". Наша країна була відома під назвою "Бхарат" протягом тисячоліть. Це стародавня назва цієї країни, яка зустрічається в стародавніх санскритських текстах", – заявляють індійські політики.  

Бхарат походить від санскритського імені давньоіндійського царя Бхарати, історія якого була описана в "Махабхараті".

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може