Финансы

НАБУ та САП викрили розкрадання понад 11 мільйонів коштів “Укрзалізниці”

“> НАБУ та САП викрили розкрадання понад 11 мільйонів коштів "Укрзалізниці"

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура виявили організовану групу осіб, які намагалися заволодіти 11,4 мільйонами гривень від АТ "Укрзалізниця".

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

У 2018 році очільник групи, підприємець, вирішив здійснити контроль над товарно-грошовими потоками УЗ. Він звернувся до давніх знайомих серед представників уряду та, за їх допомогою, домігся призначення членів своєї групи на керівні посади в УЗ.

У період з 2018 по 2021 роки посадові особи "Укрзалізниці", виконуючи вказівки лідера групи, забезпечили перемогу його контрольованої компанії у тендері на закупівлю пневмоінструменту. Продукцію поставили філіям УЗ за завищеною вартістю, що призвело до переплати в розмірі 11,4 мільйонів гривень.

У рамках справи було оголошено про підозру дев'ятьом особам: двом керівникам організованої групи, шістьом посадовцям АТ "Укрзалізниця" та бенефіціару ТОВ. Лідера схеми затримали, триває розслідування інших епізодів злочинної діяльності.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може