Финансы

Одна з країн ЄС помітно урізала виплати українцям

“> Одна з країн ЄС помітно урізала виплати українцям

Ірландія впроваджує нові обмеження для українських переселенців, які зараз знаходяться в країні. Починаючи з 29 січня, допомога тим, хто проживає у державному житлі, зменшиться з 220 євро до 38,8 євро на тиждень, що становить приблизно 1,6 тис. грн. у порівнянні з попередніми 9,2 тис. грн. Крім того, безкоштовне житло для українців буде надаватися тільки на 90 днів, на відміну від безстрокового проживання раніше.

Про це пише The Irish Times.

Ці зміни наразі стосуються лише тих біженців, які вже перебувають у Ірландії, проте у майбутньому вони можуть вплинути і на майбутніх. Міністр з питань інтеграції Родерік О'Горман зазначив, що ці зміни роблять ірландські пільги для українців аналогічними до політики інших західноєвропейських країн, спрямованої на стримування потоку біженців. Специфічно, такий підхід має за мету пристосувати соціальні виплати до стандартів інших країн і запобігти надмірному навантаженню на ірландську систему соціальної підтримки через масовий прихід українців.

Важливо зауважити, що українці можуть уникнути різкого зменшення допомоги, якщо вони вирішать вийти з безкоштовного житла і подадуть нову заяву на отримання соціального забезпечення. Цей підхід є відповіддю на бажання Ірландії спростити доступ до нерухомості і, в той же час, вона виражає готовність надати значну фінансову підтримку біженцям. Однак загальні зміни в системі соціального забезпечення, які можуть бути спрямовані на інтеграцію українців в ірландське суспільство, ще не виключаються. Такі можливі зміни можуть включати заходи для вивчення мови та працевлаштування.

Нагадаємо, з 1 січня 2024 року в Чехії мінімальна зарплата збільшиться на 65 євро, що стане найбільш значущим підвищенням за весь період історії. Після усіх відрахувань працівники отримуватимуть не менше 671 євро. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може