Финансы

Переселенці зможуть отримати субсидію на оренду житла

“> Переселенці зможуть отримати субсидію на оренду житла

Міністерство соціальної політики розробило новий механізм підтримки внутрішньо переміщених осіб – субсидію на оренду житла. Планується впровадити пілотний проєкт протягом двох років.

Про це повідомила пресслужба. Розмір субсидії буде враховувати вартість оренди у конкретному регіоні або населеному пункті України, оскільки ціни на оренду в різних місцях значно відрізняються.

Дослідження, проведене аналітичною компанією CEDOS за підтримки Ради Європи, показало, що ціни на житло в Києві на 22% вищі за середні по країні, у Закарпатті – вищі у 2,5 рази, а в Миколаєві – нижчі на 30-35%. Найнижчі ціни виявилися в Чернігівському, Сумському, Харківському та Херсонському регіонах.

Розмір субсидії також буде залежати від кількості осіб у сім'ї, яка орендує житло, доходів домогосподарства і, відповідно, їхньої спроможності самостійно оплачувати рахунки за оренду. Чим нижчі доходи, тим більший відсоток вартості оренди буде покривати субсидія.

Нагадаємо, 14 березня в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" народна депутатка, голова комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа розповіла, як затримка фінансової допомоги партнерів впливає на ситуацію в Україні. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може