Финансы

Польські протестувальники можуть розблокувати останній КПП на кордоні з Україною

“> Польські протестувальники можуть розблокувати останній КПП на кордоні з Україною

Польські протестувальники можуть розблокувати пункт пропуску "Рава-Руська" на кордоні з Україною сьогодні, 6 червня. Це останній заблокований КПП.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

Демченко зазначив, що у Польщі продовжується блокування одного напрямку на кордоні з Україною, а саме КПП "Рава-Руська".

Протестувальники перешкоджають руху вантажівок, не випускаючи їх з України. За минулу добу з Польщі до України прибуло 60 вантажівок.

Сподіваємося, що ці дії припиняться сьогодні, як це анонсувалося, і яку інформацію ми мали від польських колег, що о 14:00 сьогодні ці дії можуть припинитися. Так це буде чи ні, звісно, ми будемо бачити в обід, коли цей час настане, – сказав речник.

Демченко також спростував інформацію про те, що нібито блокується напрямок "Медика – Шегині". Рух вантажівок на цьому пунктів пропуску здійснюється в обох напрямках.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може