Финансы

Російський обстріл завдав “Укренерго” збитків щонайменше на €100 млн

“> Російський обстріл завдав "Укренерго" збитків щонайменше на €100 млн

Голова НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомив, що останні російські атаки на енергетичні об'єкти України призвели до збитків на суму щонайменше €100 млн.

За попередніми підрахунками, чек за збитки, який буде пред’явлено ворогу за останні атаки, сягає щонайменше €90—100 млн, якщо говорити лише про високовольтне обладнання "Укренерго", — розповів він.

Він зауважив, що завдяки інженерним укріпленням на енергетичних об'єктах, спільно облаштованим з обласними військовими адміністраціями та Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури, вдалося уникнути ще більших руйнувань.

За попередніми оцінками, без цього пошкоджень могло бути вдвічі більше, а наслідки ще серйознішими. Дякуємо колегам і продовжуємо нарощувати захист паралельно з відновлювальними роботами, – додав керівник "Укренерго".

Нагадаємо, в результаті обстрілу було пошкоджено наземну інфраструктуру одного із підземних сховищ "Нафтогазу" на заході країни.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може