Финансы

Ще одній категорії громадян нададуть грошову допомогу: кого стосується

“> Ще одній категорії громадян нададуть грошову допомогу: кого стосується

Українські біженці, які повертаються з-за кордону, також матимуть можливість отримати державну грошову допомогу для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Про це заявила віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час телемарафону "Єдині новини".

Вона зазначила, що 12 вересня відбулася урядова нарада, за підсумками якої готуються зміни до урядової постанови, щоб відновити виплати ВПО для тих, хто їх втратив. Особи, які повертаються з-за кордону, також матимуть можливість претендувати на ці виплати. 

До прикладу, людина виїхала з Маріуполя відразу у 2022 році у Європу і проживала там, хоче повернутися, і таким людям також будуть нараховувати виплати. Ми хочемо, щоб люди повертались і знали, що можуть тут розраховувати на допомогу від держави, – повідомила Верещук. 

Вона відзначила, що до кінця вересня планується внести корективи щодо виплат для ВПО. Одночасно міністр наголошує, що наразі виплати ВПО скасовуються у відносно невеликій кількості випадків через порушення правил їх отримання.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може