Финансы

Спікер Джонсон веде переговори з Білим домом щодо надання допомоги Україні

“> Спікер Джонсон веде переговори з Білим домом щодо надання допомоги Україні

Спікер Палати представників США Майк Джонсон веде переговори з Білим домом, готуючись до голосування про військову допомогу для України та Ізраїлю.

Про це заявив лідер республіканців у Палаті представників США Стів Скаліз, повідомляє Associated Press.

За його словами, Джонсон веде переговори з представниками Білого дому щодо пакету, який відрізнятиметься від сенатського за обсягом фінансування зовнішньої безпеки на 95 мільярдів доларів і включатиме кілька вимог республіканців.

Це сталося після того, як Джонсон протягом кількох місяців відкладав надання допомоги, яка забезпечить Київ необхідними боєприпасами та зброєю, намагаючись знайти відповідний момент для просування пакета.

Жодної угоди досягнуто не було. Очевидно, що угода має бути досягнута не тільки з Білим домом, а й з нашими власними членами, – заявив Скаліз. 

Джонсон перебуває між республіканською конференцією, глибоко розділеною у своїй підтримці України, а також двома претендентами на посаду президента, які ворогують з приводу позиції США щодо решти світу.

Нагадаємо, США не мають "плану Б" щодо військової допомоги Україні за винятком $60 млрд, які не вдається виділити через блокування республіканцями в Конгресі.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може