Финансы

В Україні дорожчають яйця: як зміняться ціни

“> В Україні дорожчають яйця: як зміняться ціни

Українців попередили про подорожчання курячих яєць. Про це пише Delo.ua.

Так, в Україні прогнозують подорожчання яєць на 30% через сезонні фактори, зростання експортного попиту та складну ситуацію в енергосистемі.

Зокрема, нещодавно фінансово-економічний оглядач Богдан Слуцький спрогнозував, що протягом наступних двох кварталів вартість курячих яєць може зрости на 25-30% через період холодів, що наближається, і зростання їх експорту в інші країни. За січень-серпень 2023 року він зріс на 95%, порівняно з аналогічним періодом попереднього року, до 35 тис. тонн.

Таким чином, до кінця року середня вартість десятка яєць першої категорії може зрости до 50-52 гривень, а найвищої категорії – до 80 гривень. Тим часом наявні дані Держстату не показують жодних аномальних змін цього року порівняно з 2022 роком.

Згідно з державною статистикою, середні ціни на десяток яєць першої категорії змінювалися майже в триразовому діапазоні:

В Україні дорожчають яйця: як зміняться ціни

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може