Финансы

В Україні продовжують дорожчати молочні продукти

“> В Україні продовжують дорожчати молочні продукти

Протягом січня 2024 року ціни на більшість молочних продуктів в Україні підвищилися, ймовірно, цей тренд може продовжитися і надалі.

Про це вказують результати моніторингу, проведеного Асоціацією виробників молока (АВМ).

Зафіксовано зростання цін на такі товари, як кефір з жирністю 2,5%, сметана з жирністю 15%, сир кисломолочний з жирністю 9%, вершкове масло з жирністю від 72,5% до 73%, а також на сири, такі як Український, Гауда та Моцарелла.

У той же час вартість пастеризованого молока, питного йогурту, маасдамського сиру вітчизняного виробництва зменшилася, а ціни на йогурт ложковий та голандський сир практично залишилися незмінними в порівнянні з груднем 2023 року.

Вірогідно подальше підвищення цін на кисломолочну продукцію, тверді та напівтверді сири, вершкове масло, оскільки проблема дефіциту молока-сировини в Україні нікуди не зникла. Незважаючи на те, що у 2023 році молочно-товарні ферми вийшли за обсягами надоїв на довоєнні рівні, їх потужності все одно не вистачає щоби компенсувати різке скорочення виробництва молока в господарствах населення, — додали в Асоціації.

Нагадаємо, на завершення 2023 року Кабмін скасував заборону на відключення електроенергії та нарахування пені за борги. Однак, слід зауважити, що існують інші випадки, коли може бути проведено відключення електроенергії.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може