Финансы

ВАКС конфіскував два літаки, що раніше належали російській компанії

“> ВАКС конфіскував два літаки, що раніше належали російській компанії

Вищий антикорупційний суд підтвердив позов Міністерства юстиції щодо повернення державі двох пасажирських літаків Ан-148-100Е, які належали російській компанії.

Про це інформує Міністерство юстиції, вказуючи, що літаки були власністю акціонерного товариства «Ільюшн Фінанс Ко», що входить до складу державної корпорації «Ростех».

Ця компанія займається лізингом, управлінням обслуговуванням та продажем літаків, виготовлених на російських авіазаводах.

Міністерство підкреслює, що «Ільюшн Фінанс Ко» має тісні зв'язки з вищими політичними керівниками рф і постачає літаки та запчастини силовим відомствам і структурним підрозділам російського Міністерства оборони. Крім того, ця компанія допомагає Росії обходити міжнародні санкції, які на неї накладені.

Рішення про конфіскацію літаків вступить в силу після закінчення строку на можливе апеляційне оскарження, підкреслили у Міністерстві юстиції.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може